Co děláme

Mediální a komunikační servis Říčany, o. p. s. je především vydavatelem věstníku města Říčanský kurýr a provozovatelem informačního centra Říčany na Masarykově náměstí a na pobočce Rondel (nádraží Říčany) - se všemi doplňkovými službami, které toto informační centrum svým návštěvníkům nabízí - kromě získání turistických informací nebo nových jízdních řádů a map zde můžete využít zdarma internet, koupit si suvenýry či dárečky pro své blízké, vyzvednout si Kurýr, pokud nedorazil do schránky, anebo podat inzerát do jeho příštího vydání. Dále zde můžete zakoupit vstupenky na představení od společností Ticket Art, Ticket portal a do Kulturního centra Labuť.

Také si u nás můžete objednat a domluvit venkovní reklamu, která upozorní zájemce a klienty z města, nebo návštěvníky, kteří tudy jen projíždí. Tuto reklamu můžeme dodat na klíč včetně grafického zpracování.

A protože Kurýr bude vycházet na těchto stránkách ve své interaktivní podobě, tedy články budou ke zhlédnutí v nezkrácené verzi včetně všech zaslaných fotografií na webu, pro zájemce připravujeme i možnost umístění reklamních bannerů na tyto stránky, a to za velmi výhodných podmínek, o nichž budeme včas na těchto stránkách informovat.

Zajišťujeme prodej jízdenek českých drah jako smluvní prodejce v pobočce Rondel, kde je v provozu i čekárna pro cestující v časech pondělí až pátek 6:00 - 22:00 a o víkendech od 7:00 do 22:00 hodin.

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena