Půjčovna koloběžek

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK je v provozu v letním období v informačním centru rondel. Po celé léto 2023 si můžete dopředu rezervovat svoji jízdu na adrese infocentrum@ricany.cz, případně zavolejte na telefon 323 618 169. 

Na koloběžce Ladovým krajem i po Říčanech

 

Společnost Mediální a komunikační servis ve spolupráci s Ladovým krajem se vám pokusí zpestřit i letošní jaro a léto zajímavou sportovní aktivitou pro všechny sportovce, ale také pro ty, kteří chtějí jen zkusit něco nového a prožít jedno letní odpoledne jiným způsobem.

 

Svazek obcí Ladův kraj domluvil se svými partnery, což jsou sportovní a rekreační zařízení uvedená na přehledných mapkách, pořízení koloběžek tuzemského výrobce Kostka Hill. Koloběžky jsou k dispozici hostům a návštěvníkům těchto zařízení. Obyvatelé města Říčany získávají ale bonus navíc. V informačním centru v rondelu na nádraží budou koloběžky k zapůjčení od pondělí do pátku pro všechny, kteří si budou chtít vyzkoušet tento zajímavý způsob pohybu v přírodě (anebo jen přesun z jednoho místa ve městě na druhé). K dispozici je osm kusů koloběžek (6 velkých a 2 menší), a to denně od 9 do 16 hodin odpoledne. A nejen to – půjčit si je můžete na celý víkend.

Koloběžky před Informačním centrem - již od roku 2014 je Ladův kraj používá pro své partnery a obce a díky naší vzájemné spolupráci jich několik můžeme opět toto léto nabízet svým návštěvníkům.

 

Chcete si koloběžky přijít vyzkoušet? Přijďte do rondelu, půjčovna bude fungovat celé léto, tedy opět minimálně do konce září. Koloběžky si můžete dopředu zamluvit na e-mailu kolobezky@ricany.cz nebo infocentrum@ricany.cz, anebo zavolat na telefon 323618169. Vůbec nejlepší ale bude, když se přijdete podívat a rovnou si je vyzkoušíte – třeba jen na hodinu, abyste objeli náměstí, podívali se na hrad nebo k rybníku, ale hlavně poznali pohyb kupředu zase z jiné perspektivy.

 

 

 

Otevírací doba:

 

 

Pondělí – pátek rondel

9:00 – 16:00 (pauza 12:30 - 13:00)

Pondělí - neděle po předchozí domluvě na náměstí*

9:00 – 17:00 (pauza 12:00 - 12:30)

*v případě vyzvednutí na náměstí je nutná objednávka alespoň 2 dny předem

 

Cena půjčovného:

 

 

1 hodina

200 Kč

½ dne (max. 4 hodiny)

500 Kč

Celý den

800 Kč

Celý den rodina*       

500 Kč/ks

Celý víkend**           

1000 Kč

Vratná kauce

500 Kč/ks

*při zapůjčení 3 ks a více najednou

** při zapůjčení v pátek odpoledne a navrácení nejpozději v pondělí ráno do 9 hodin

 

 

Objednávat lze také individuálně na delší dobu nebo na různé soukromé akce, v takovém případě musí být objednáno minimálně 10 pracovních dnů předem a cena půjčovného bude řešena individuálně ve spolupráci s Ladovým krajem.

 

Pro zapůjčení koloběžky potřebujete jeden platný doklad a vratnou zálohu 500 Kč.

 

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena