Půjčovna koloběžek

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK je v provozu v letním období v informačním centru rondel. Informace o další sezóně budeme aktualizovat na jaře 2022.

Na koloběžce Ladovým krajem i po Říčanech

 

Společnost Mediální a komunikační servis ve spolupráci s Ladovým krajem se vám pokusí zpestřit i letošní jaro a léto zajímavou sportovní aktivitou pro všechny sportovce, ale také pro ty, kteří chtějí jen zkusit něco nového a prožít jedno letní odpoledne jiným způsobem.

 

Svazek obcí Ladův kraj domluvil se svými partnery, což jsou sportovní a rekreační zařízení uvedená na přehledných mapkách, pořízení koloběžek tuzemského výrobce Kostka Hill. Koloběžky budou k dispozici hostům a návštěvníkům těchto zařízení. Obyvatelé města Říčany získávají ale bonus navíc. V informačním centru v rondelu na nádraží budou koloběžky k zapůjčení od pondělí do neděle pro všechny, kteří si budou chtít vyzkoušet tento zajímavý způsob pohybu v přírodě (anebo jen přesun z jednoho místa ve městě na druhé). K dispozici budou čtyři kusy koloběžek s příslušenstvím (tedy především přilbami pro děti a pro ty, kteří chtějí jezdit bezpečněji), a to denně od rána do 17 hodin odpoledne. A nejen to – půjčit si je můžete na celý víkend.

Koloběžky před Informačním centrem - ve čtvrtek 20.6.2014 dorazila celá várka koloběžek od výrobce do Říčan, čtyři z nich budou připraveny na novou sezonu 2017

 

Chcete si koloběžky přijít vyzkoušet? Přijďte do rondela, půjčovna bude fungovat celé léto, tedy opět minimálně do konce září. Koloběžky si můžete dopředu zamluvit na e-mailu kolobezky@ricany.cz, anebo zavolat na telefon 323618169. Vůbec nejlepší ale bude, když se přijdete podívat a rovnou si je vyzkoušíte – třeba jen na hodinu, abyste objeli náměstí, podívali se na hrad nebo k rybníku, ale hlavně poznali pohyb kupředu zase z jiné perspektivy.

 

 

 

Otevírací doba:

 

 

Pondělí – neděle rondel

7:30 – 18:00 (pauza 12:30 - 13:00)

Pondělí - pátek po domluvě na náměstí

9:00 – 17:00 (pauza 12:00 - 12:30.)

 

 

Cena půjčovného:

 

 

1 hodina

80 Kč

½ dne (max. 4 hodiny)

150 Kč

Celý den

280 Kč

Celý den rodina*       

200 Kč/ks

Celý víkend**           

400 Kč

Zapůjčení přilby, zámek

30 Kč/ks

*při zapůjčení 3 ks a více najednou

** při zapůjčení v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne a navrácení nejpozději v pondělí ráno do 9 hodin

 

 

Objednávat lze také individuálně na delší dobu nebo na různé soukromé akce, v takovém případě musí být objednáno minimálně 10 pracovních dnů předem a cena půjčovného bude řešena individuálně ve spolupráci s Ladovým krajem.

 

Pro zapůjčení koloběžky potřebujete jeden platný doklady.

 

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena