OLIVOVNA - Olivova dětská léčebna, o.p.s.

28. 12. 2018

Prosinec v Olivovně

 

Závěr roku 2018 přinesl do Olivovny  nebývale rozmanitý program, jak pro děti a rodiče na pobytu, tak pro širokou veřejnost. Největší účast byla na Vánoční pohádku divadélka Romaneto, kde kaple již dětem sotva stačila. Dvoudenní seminář Národní identita byl velice zajímavý a byl určen pro náročnější posluchače s tématem reformace v českých dějinách.

Při rozsvícení stromečku děti na pobytu zazpívaly pár tradičních i netradičních koled. Den po té přišel starý moudrý Mikuláš, který o dětech zase všechno věděl, ale čerta uhlídal a anděl tak mohl děti obdarovat.

Abychom se i dále vzdělávali, uspořádali jsme seminář pro lékaře na téma antibiotická terapie. Přednášejícím byl MUDr. Milan Trojánek, vedoucí katedry infekčního lékařství na Bulovce.

Navštívili nás také studenti 6. ročníku lékařské fakulty UK. Byli z celého světa a upřímně oceňovali následnou péči, kterou náš zdravotní systém poskytuje.

Pěvecký sbor Urban Ladies při adventní neděli opět naplnil kapli, rovněž tak i klavírní koncert žáků Manuely Dvorské. 

Tímto chceme poděkovat všem, kteří na naše akce chodí.  Těšíme se na další setkání s vámi v roce 2019.  Tak hezký Nový rok všem.

Josef Boubín a vaše ODL

 

pořádá sbírku

Pro naše děti na pobytu uvítáme: l sportovní potřeby l cvičební pomůcky

l činky l švihadla l TRX pásy l rotopedy a další sportovní vybavení.

Termín od 1. prosince 2018 do 30. ledna 2019

v recepci Olivovy dětské léčebny od 8.00 do 18.00 hod. 

Info:  323 619 111, e-mail: recepce@olivovna.cz

Děkujeme, vaše ODL

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena