Kulturní kalendář na leden 2022

22. 2. 2022

Kulturní a sportovní kalendář akcí ve městě, Ladově kraji a okolí

do 31.3.           Svět očima Igora Miguly - Prodejní výstava fotografií Igora Mikuly, vítěze soutěže Czech Nature Photo a také obyvatele Jevan. Budova obecního úřadu v Jevanech, v době úředních hodin OÚ.

5.1.                  Slavic trio - Nový termín přeloženého koncertu, vstupenky zůstávají v platnosti. Barbora Trnčíková (hoboj), Anna Sysová (klarinet), Petr Sedlák (fagot). Kulturní centrum Labuť.

6.1.                  Páni z Říčan - poznejte počátky svého města - Vydejte se po stopách rodu erbu trojlistu s historikem muzea Mgr. J. Boukalem! Akce je zaměřena na dospělé návštěvníky a mládež. Muzeum.

8.1.                  Sobotní pohádka: Sněhurka a sedm trpajzlíků - Pohádka kombinující hru vtipných loutek a veselých herců. Divadlo U22.

9.1.                   Rybova mše vánoční - ZRUŠENO - Více na www.rybovky.cz

16.1.                 Rodinné středověké odpoledne - Můžete si vyzkoušet, jak se žilo v hradu a vyrobit si pečeť z pečetního vosku. Muzeum Říčany. 

20.1.                 Jaroslav Dušek - Čtyři dohody - Představení podle knihy Dona M. Ruize, založené na staré moudrosti Toltéků. Kulturní centrum Labuť.

20.1.                 Komentovaná prohlídka - Příběh říčanského hradu - Dozvíte se o stavební podobě hradu, o jeho majitelích, i mnoho detailů a faktů o životě na hradech. Muzeum Říčany.

26.1.                  Julie Svěcená - Nový termín KPH 2020/21, koncert z cyklu "Kruh přátel hudby". Houslový recitál. Doprovázejí Ladislav Horák – akordeon a Lucie Tóth – klavír. Kulturní centrum Labuť.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena