Kulturní kalendář na květen 2020

27. 4. 2020

Kulturní a sportovní kalendář akcí ve městě, Ladově kraji a okolí

Podle harmonogramu vládních nařízení se kulturní, společenské a sportovní akce se v květnu ještě nebudou moci konat. Aktuální informace ohledně případného konání akcí, přesunutí na jiný termín či zrušení sledujte na stránkách jednotlivých pořadatelů.

 

1.5.           Běh krásné vyhlídky - ZRUŠENO - Závod Poháru Ladova kraje. Termín závodu zatím odsunut na neurčito.

6.5.           Čarodějky v kuchyni - PŘELOŽENO na 27.10. - Skutečné pozadí televizní cooking show. Kulturní centrum Labuť.

9.5.           Taekwon-Do Best of the Best 2020 - ZRUŠENO - Mezinárodní šampionát PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE. Centrum Na Fialce.

13.5.         Tomáš Vrána - klavír - JEDNÁ SE O NOVÉM TERMÍNU - Jeden z nejslibnějších mladých umělců, který má na kontě vítězství z mnoha domácích i mezinárodních soutěží. Kulturní centrum Labuť.

15.5.         STO ZVÍŘAT - 30! TOUR - ZRUšENO - Bohužel se nepodařilo najít náhradí termín na tento koncert. Určitě je uvidíte v příštím roce. Peníze za vstupenky budou vráceny. Kulturní centrum Labuť.

16.5.         Štiřínský kros - ZRUŠENO -  Závod Poháru Ladova kraje. Sledujte stránky pořadatele https://www.kros-stirin.cz/ - možnost konání virtuálního běhu na podporu Neonatologie v pražské porodnici u Apolináře.

16.5.         Květinový trh s Blešákem - Trhy se uskuteční, pokud to situace a vládní nařízení dovolí. Pivovar Velké Popovice, od 9 do 13 hod. Sledujte Fcb: Ringhofferovy trhy.

16.5.         Kolovratský majáles - ZRUŠENO - Malý hudební festival. Xavier Baumaxa, Jet8, Dezert of the Day, RockTom, Jet Lag. Hřiště s u-rampou.      

17.5.         Trhy s návazností na Den rodiny - Trhy se uskuteční, pokud to situace a vládní nařízení dovolí. Ringhofferovo nám. Sledujte Fcb: Ringhofferovy trhy.

20.5.         Ivan Mládek a Banjo Band - PŘELOŽENO na 21.10. - Koncert. Kulturní centrum Labuť.

22.5.         Merlin - Dan Horyna + Houpací kůň + Vosí hnízdo - ZRUŠENO - Společný koncert rockového matadora Dana Horyny s jeho kapelou Houpací kůň a rockové skupiny Vosí hnízdo z Černošic. Kulturní centrum Labuť.

23.5.         Rozkvetlý Štiřín - ZRUŠENO - Tradiční akce s bohatým programem pro dospělé i děti. Zámek Štiřín. Akce bude pravděpodobně přesunuta na náhradní termín. Sledujte prosím stránky www.stirin.cz, kde naleznete bližší informace. 

23.5.         Velký dětský den a výstava veteránů - ZRUŠENO - Zámek Berchtold.

30.5.         Koncert Original Vintage Orchestra - ZRUŠENO - Zámek Berchtold. 

30.5.         15. pochod Cestou kocoura Mikeše - Pochod zatím nebyl zrušen, uvažuje se o jiné formě pochodu. Sledujte web laduv-kraj.cz.

                  Dny otevřených dveří na hvězdárně v Ondřejově - ZRUŠENO - Na stránce http://www.asu.cas.cz/cz/verejnost-a-media/prohlidky-pro-verejnost je zájemcům umožněna virtuální prohlídka historické části hvězdárny.

 

 

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena