Kulturní kalendář na duben 2021

23. 3. 2021

Kulturní a sportovní kalendář akcí ve městě, Ladově kraji a okolí

ěčAktuální informace ohledně konání  akcí, přesunutí na jiný termín či zrušení sledujte prosím vždy na stránkách jednotlivých pořadatelů.

 

6.4.             Zdeněk Izer - Na plný coole! - Hledá se náhradní termín - Celovečerní zábavný program. Kulturní centrum Labuť. Aktuální informace o termínu na www.kclabut.cz.

14.4.           Ivan Mládek a Banjo Band - Přeloženo na 29.9.2021 od 19.30 hod. - Koncert. Kulturní centrám Labuť. Aktuálně na www.kclabut.cz.

17.4.           Pyšelský kopeček - přesunuto na 21.8.2021 - Závod Poháru Ladova kraje.

20.4.           Křeslo pro hosta - Jan Vondrák - Křeslo pro hosta s Janem Vondrákem ku příležitosti 100 let od vydání první Hvězdářské ročenky v Čechách. Vysílání on-line prostřednictvím aplikace ZOOM. Týden před akcí bude k dispozici registrace na www.klububoudu.cz.

23.4.           Vladimír Mišík & ETC... - Hledá se náhradní termín. - Koncert jedné z nejvýraznějších osobností české populární hudby. Kulturní centrum Labuť. 

24.4.           Zpíváme a tančíme s Míšou - Lesní království - Hledá se náhradní termín - Míša Růžičková se svojí píšničkovou šou pro nejmenší diváky. Kulturní centrum Labuť.

28.4.           Malina Brothers - 10 let na scéně - Koncert bratří Malinů (banjo, kytara a housle) spolu s kontrabasistou Pavlem Peroutkou. Kulturní centrum Labuť. Více k termínům na www.kclabut.cz.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena