Aquapalace v prosinci

29. 11. 2019

Prosinec je krásným obdobím adventu a očekávání. Děti se těší na Ježíška, dospělí na sváteční volno a oslavy Vánoc a konce roku. Tma přichází brzy, sněží, mráz zalézá za nehty. A všude vládne chaos a nákupní horečka. O adventu se má ale rozjímat a relaxovat. Nevíte, kde najít trochu klidu pro získání duševní pohody a harmonie? My to víme! Vydejte se do Aquapalace Praha a najděte zde svoji oázu.

 

Vodní svět

ν 30. 11. – 1. 12. 2019 – 1. adventní víkend s vánočními skřítky

ν 7. – 8. 12. 2019 – Velká Mikulášská v Aquapalace Praha plná her a dárků – navíc kouzelnické vystoupení a ukázkové lekce mermaindingu

ν 14. – 15. 12. 2019 – 3. adventní víkend

ν 21. – 22. 12. 2019, 25. 12. – 5. 1. 2020 – Vánoční prázdniny v Karibiku – přijďte si užít zábavu i relaxaci!

Sauny

ν 5. – 8. 12. 2019 – Čertovské saunování – speciální saunové divadelní ceremoniály s ďábelským občerstvením

 

Letošní dárky
snadno a bez stresu

Máme pro vás tip na dárky, které potěší celou rodinu! Zábava ve vodním stylu pro celou rodinu nebo luxusní relaxace v Aquapalace Praha!

Víte, co ocení všichni členové rodiny? Jednoznačně společné zážitky a chvíle se svými nejbližšími. V Aquapalace Praha jsme přichystali širokou škálu dárkových poukazů, ze kterých si vybere každý.

ν Pro malé raubíře legraci ve vodě

S dětskou kartou Hvězdička pro děti do 150 cm a 12 let darujete všem raubířům každodenní neomezenou koupačku na celý rok. Ve Vodním světě se mohou vyřádit na 20 tobogánech či skluzavkách, užít si unikátní virtuální realitu na tobogánu Magic tube nebo si sjet nekonečnou ¼ km dlouhou jízdu na nejdelším tobogánu v ČR. Malým plavcům tak darujete neomezenou dávku vodního dobrodružství a rozsvítíte hvězdičky v jejich očích.

Cena za dětskou kartu Hvězdička je 1190 Kč s platností 1 rok/tedy 365 dní. A to už stojí za to!

 

ν Zážitek pro celou rodinu

Vymyslet dárek pro celou rodinu není snadné, nicméně v Aquapalace Praha máme řešení. Celodenní vstupenka pro rodinu uspokojí úplně všechny. Zatímco děti a studenti si užívají na více jak 20 skluzavkách, tobogánech a mají možnost dovádět v mořském vlnobití, rodiče mohou relaxovat ve více jak 10 vířivkách či masážních lavicích. Pro milovníky tepla je k dispozici největší Saunový svět v České republice, který zahrnuje nejen klasické finské sauny, ale i římské lázně a unikátní dětskou saunu v podobě perníkové chaloupky.

Cena celodenní rodinné vstupenky je 1949 Kč a vstupenku můžete využít až půl roku od jejího nákupu.

 

ν Pro zábavu i relaxaci

Dárek, který splňuje jak zábavu, tak relaxaci na neomezenou dobu – to je roční členství do Vodního i Saunového světa Aquapalace Praha. Vybrat si nyní můžete ze zvýhodněných vánočních nabídek – např. roční členství do Saunového i Vodního světa pro dospělého nebo pro rodinu. Roční členství do Aquapalace Praha, to je zábava na celý rok.

Cena za Roční členství pro dospělého do Saunového i Vodního světa Aquapalace Praha je nyní v akci za 9990 Kč.

Cena za Roční rodinné členství do Vodního světa ve verzi 2 dospělí
a 2 děti je za 15990 Kč.

                Více informací na www.aquapalace.cz

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena